Attīstošās nodarbības

JOGA BĒRNIEM!

Veselība un rāmums ir iedzimtas tiesības katram bērnam. Mums kā mīlošiem vecākiem un pedagogiem, ir pienākums nodrošināt bērniem zināšanas par to, kā saglabāt un attīstīt šīs divas vērtīgākās dāvanas.
Joga – senā mācība radīta, lai attīrītu, dziedinātu un stiprinātu ķermeni, kā arī iegūt mieru un līdzsvaru. Tā palīdz sasniegt vieglumu, dzīvīgumu, enerģiju, veicina lielisku funkcionalitāti visu orgānu un sistēmu organismā, palielina vitalitāti, uzlabo gremošanu, dod lielu sajūtu un noskaņu, attīra prātu. Tie nebūt nav visi sasniegumi, kurus var panākt ar regulāru praksi. Lai saglabātu veselību, attīstīt elastību un izturību, spēju koncentrēties, kas ir nepieciešama agrā vecumā, tāpēc, tika izstrādāta bērnu jogas versija, ņemot vērā fizisko, fizioloģisko un psiholoģisko raksturojumu bērnam.
Bērnu Joga – tā nav vēl viena moderna tendence. Par jogas labvēlīgo ietekmi uz bērna ķermeni saka daudzi ārsti un speciālisti.
Bērnu joga ir pasākumu kopums, kas pamatots uz Hatha jogas, kas rada visus apstākļus harmoniskai un gudrai izaugsmei. Ja mēs uzskatām, bērnību kā nepārtrauktu ķēdi pārmaiņu un transformāciju no fiziskā uz filozofisko, un izmanto jogas klasē , un saturs šīm darbībām būs nedaudz atšķirīgs atkarībā no vecuma. Ir vērts atcerēties, ka pirmsskolas vecuma, bērns uztver pasauli par sevi.
Ja jūs pieņemat bērna pozīciju, tad parādās apvainojumi un kaprīzes. Un tā caur spēli, bērni mācās pārvarēt egoismu, viņi dalās ar otru rotaļlietām, palīdz viens otram grūtos brīžos, kas ļauj viņiem kļūt psihiski stabilākiem., Savukārt, nevar nepriecēt vecākus, kuri būs lepni par saviem bērniem un katru dienu skatīsies viņu panākumus ne tikai jogas praksē, bet arī, kas ir vēl svarīgāk, ikdienas dzīvē …
Joga – ir pilnīga sistēma, kas attīsta ķermeni un prātu, dodot bērniem iespēju augt veselīgiem, laimīgiem un harmoniski attīstītiem cilvēkiem.
Nodarbības notiek trešdienās 17:00
Rīgā, Rūpniecības 32c
tel. 26431869 (pierakstīties grupā un papildus informācija).

Attīstība 1 gadu veciem bērniem! Dejojam, dziedam, spēlējamies, zīmējam un veidojam!

Izglītījošas, mācību spēles mūzikas pavadījumā iepriecinās bērnu un atbalstīs interesi par nodarbībām.
Programmas mērķis ir nodot vecākiem instrumentus un metodes darbam ar bērniem, kas vajadzīgi, bērnu attīstībai.
Nodarbības programmu sastāda skolotājs, izmantojot savas zināšanas un elementus dažādu mācību metodēm (Valdorfa pedagoģija Maria Montessori, Olesya Zhukova, Zheleznova un tt.). Darbības veicina attīstību smalkajai roku motorikai, taustes un skaņas uztveres, kas ir tieši saistītas ar bērna runas attīstību un tā emocionālo un intelektuālo attīstību.

Ar mūsu nodarbību palīdzību jūsu bērns attīstīsies vairāk harmoniski, un jūs varēsiet labāk saprast savus bērnus!
Nodarbības notiek divas reizes nedēļā bērniem 1-2 gadiem pirmdienās un piektdienās 9:30
2-3 gadus veciem bērniem ceturtdienās 9:30
Rīgā, Rūpniecības 32c
tel. 26431869